Про Ukrainian Spirit

Про Ukrainian Spirit

Український дух народжений у мужності і волі!

Ukrainian Spirit - це історичний бренд горілки і візитівка усієї спиртогорілчаної галузі України. Вона уособлює у собі характер, історію, духовну спадщину та традиції українського народу.

Секрет унікальності преміальної горілки полягає в класичній рецептурі та контролю якості сировини та готової продукції на усіх етапах технологічного процесу.

Абсолютна якість Ukrainian Spirit досягається завдяки унікальній технології “single water” (єдина вода). Смак напою формується завдяки використанню однакової кришталево чистої води, з якої виготовляється спирт і горілка.

Горілка Ukrainian Spirit походить з полісся Волині, а його коріння простягається з історичного міста Луцьк, заснованого в 1085 році. Горілка Ukrainian Spirit - це бренд, що має давню історію ще з початку 19 століття. Розташований на заході України, спиртзавод та пивоварня були засновані 27 жовтня 1838 року за наказом генерал-губернатора Волинського краю.

Перша письмова згадка про це підприємство було зроблено в журналі "Економічний стан міст, розташованих у Волинській губернії" (1861–1862). Там було відзначено, що на цьому місці виробляли два основні продукти: пиво та спирт.

У 1918 році Міська Рада Луцька видала указ, згідно з яким на всіх пляшках з напоями повинні бути вказані бренд та географічне розташування спиртзаводу.

Після вторгнення Радянського Союзу на західну Україну у 1939 році, комуністична влада націоналізувала спиртзавод. Пивоварню було перетворено на спиртзавод у 1944 році під керівництвом Волинського обласного виконкому.

У 1991 році Україна стала вільною від радянського впливу. Ukrainian Spirit стала незалежною та отримала можливість показати свою власну ідентичність на світовій арені.

×
Залиште заявку для зворотного зв’язку